Registracija tel.: 8 611 15551, 8 448 50000 info@sanusklinika.lt

Periodontologija

Periodontitas – tai аudinių kompleksas, supantis dantį. Jis susideda iš dantenų, žandikaulio kaulo ir danties raiščio. Periodontitas gali būti besimptomis, bet dažnai pacientai skundžiasi kraujuojančiomis dantenomis, blogu kvapu iš burnos, paslankiais, judančiais, išilgėjusiais dantimis ar jų jautrumu. Dantenų kraujavimas yra vienas iš pagrindinių dantenų ir periodonto uždegimo požymių, objektyviаm patologijos įvertinimui turi būti išmаtuotos periodonto kišenės, pаskaičiuoti periodontiniai indeksai, atliktas radiologinis tyrimas, skirti papildomi tyrimai.

Danties išilgėjimas, jautrumas atsiranda, kai pakinta gleivinės padėtis tarp danties šaknies ir vainiko, kurios metu pašalinami po dantenomis, ant dantų šaknų esantys konkrementai, koreguojamas dantenų kraštas.

Po periodontito gydymo būtina labai dėmesinga burnos higiena, kurios pasieksite valydami dantis vieno danties šepetėliu, tarpdantiniais šepetėliais, skalaudami burnos skalavimo skysčiais.

Periodontitas yra paveldimas, todėl, jei Jūsų tėvai, seneliai sirgo ar serga periodontitu, turite laikytis labai geros individualios burnos higienos, kas pusmetį lankytis pas burnos higienistą, kuris pamatys prasidedančios ligos požymius.

SUSISIEKITE

KONTAKTAI

Odontologijos klinika „Sanus“
Adresas: J. Tumo – Vaižganto g. 34, Plungė
Tel.: +370 611 15551, 448 50000.
El. paštas: info@sanusklinika.lt

MUS RASITE

Odontologijos klinika "Sanus"