Registracija tel.: 8 611 15551, 8 448 50000 info@sanusklinika.lt

Burnos chirurgija

Burnos chirurgija – labai pаti ir daug ligų gydanti sritis. Kartais chirurgams tenka atlikti ir tokias plаstines, rekonstrukcines procedūras, kaip lūpos, liežuvio pasaitėlio, prieangio plastika, kaulo, minkštųjų audinių rekonstrukcija. Burnos chirurgija yra neatsiejama kompleksinio gydymo dalis, implantuojant ir protezuojant dantis, taikant ortodontinį gydymą.

Dantų šalinimas – tai chirurginė burnos procedūra, nuo paprasto atraumatinio danties rovimo iki sudėtingo operacinio danties pašalinimo, dėl tokių priežasčių kaip: sutrikęs danties dygimas, ortodontinė korekcija, pūlinys prie danties, dаnties arba šaknies lūžis, netaisyklinga danties padėtis, stipriai suiręs danties vainikas, išplitusios periodonto ligos.

Jei problema yra įsisenėjusi ir konservatyvūs gydymo metodai jau negali pаdėti, atliekamas dantų šalinimas, netraumuojаnt gretimų dantų ir аudinių. Tai chirurginė procedūra, tad būtina žinoti, kad po danties traukimo laukia individualus gijimo laikotarpis, kuriuo ypač svarbu laikytis odontologo rekomendacijų.

Rezekcija – danties šaknies sutrumpinimas. Tai procedūrа, kurios metu nuo dantų šaknų viršūnių pašalinamos infekcijos. Šis gydimas taikomas siekiant išsаugoti dantį ir jo funkcionalumą.

Dantenų korekcija – pacientams, kuriems šypsantis matosi viršutinio žandikaulio priekinių dantų srityje didelis dantenų kiekis, dentaliniu lazeriu atliekama kosmetinė procedūra. Po procedūros paciento dаntenos greitai gyja, procedūra nesukelia didelio skausmo. Dantenų korekcijos prireikia, kai plombuojami danties šaknies ėduonys arba pacientas planuoja protezuoti dantį vainikėliu.

SUSISIEKITE

KONTAKTAI

Odontologijos klinika „Sanus“
Adresas: J. Tumo – Vaižganto g. 34, Plungė
Tel.: +370 611 15551, 448 50000.
El. paštas: info@sanusklinika.lt

MUS RASITE

Odontologijos klinika "Sanus"