Registracija tel.: 8 611 15551, 8 448 50000 info@sanusklinika.lt

APIE KLINIKĄ

„Sanus“ – odontologijos klinika užtikrinanti maksimalų paciento komfortą ir gydymo tikslumą. Klinikoje dirba jauni, patyrę specialistai, darbui naudojama pažangiausia įrangą. Kiekvienas pacientas klinikoje yra labai svarbus, su kiekvienu dirbama individualiai, sudarant gydymo planus, ilgalaikių gydymo rezultatų užtikrinimui. Klinika nuolat tobulėja, pažangiausi tyrimų metodai garantuoja aukščiausią klinikoje atliekamų paslaugų lygį.

„Sanus“ klinikoje tik kokybiška ir patikima įranga, endodontiniam gydymui specialistai naudoja vieną pažangiausių pasaulyje kompanijos „Leica“ mikroskopų, dantis balina lazerinės technologijos pagalba. Atsižvelgdami į kiekvieną klientą pritaiko moderniausią gydymą be skausmo. Klinikoje dirba gydytojai, paruošti darbui su vaikais.

Mūsų tikslas yra kurti mažus stebuklus, kuriuos galime vadinti šypsena, kurie šildo, gydo kiekvieną mūsų klientą bei stengtis išlaikyti ir išpuoselėti orius ir draugiškus gydytojo bei paciento santykius.

Mes siekiame rūpintis klinikos plėtra, nuolat tobulėti, viršyti klientų lūkesčius, atliekant odontologijos paslaugas. Visada Jus pasitiksime su šypsena ir išlydėsime besišypsantį!

Bendradarbiavimas – esame draugiški, mielai sutinkame kiekvieną savo bendramintį. Visada laukiame gydytojų, su kuriais prie kavos puodelio aptariame galimą bendradarbiavimą. Vertiname Jūsų pasitikėjimą mūsų klinika ir tikime, jog sklandus gydytojų odontologų bendradarbiavimas gali stipriai pagerinti gydymo efektyvumą ir rezultatus.

„Sanus“ klinika – tai vieta, kurioje Jūs esate vieni svarbiausių. Specialistai dantų gydymui renkasi tik kokybiškas, žinomų gamintojų, laiko patikrintas medžiagas. Mielai siūlome pasinaudoti galimybe bendradarbiauti ir savo pacientams teikti aukštos kokybės dantų priežiūrą.

SUSISIEKITE

KONTAKTAI

Odontologijos klinika „Sanus“
Adresas: J. Tumo – Vaižganto g. 34, Plungė
Tel.: +370 611 15551, 448 50000.
El. paštas: info@sanusklinika.lt

MUS RASITE

Odontologijos klinika "Sanus"